Kontakte oss

Ringe og sende e-post

Sentralbordets tid er forbi. Du når oss på e-post eller telefon til hver enkelt.
Se lista til høyre.

 

For generelle henvendelser kan du sende e-post til

post@civitas.no

eller ringe daglig leder Rolv Lea.

 

Har du spørsmål eller vil snakke med oss i tilknytning til fag og prosjekter, kan du også se under hvert fagfelt hvem av oss som er mest nærliggende å henvende seg til. Alle vil uansett hjelpe deg til rette.

 

Sende post

Postadressen vår er

Civitas, Grubbegata 14, N–0179 Oslo

 

Besøke oss

Sentralt i Oslo sentrum. Adressen er Grubbegata 14, og inngangen er på fotgjengerterrassen som forbinder Grubbegata og Møllergata langs Ring 1.
Ta heisen til 8. etasje.

 

Grubbegata er  stengt mellom oss og sentrum. Gå  Akersgata eller Møllergata.

Ta T-banen

Nærmeste stasjon er Stortinget. Følg Akersgata oppover forbi VG og Aftenposten til Trefoldighetskirken. Ta til høyre oppover forbi hovedinngangen til Deichmanske bibliotek. Da ser du bygningen vår med den store klokken på fasaden rett foran deg. (5 minutter)

 

Parkere sykkelen

Det er sykkelstativer utenfor hovedinngangen til Deichmanske bibliotek og på Hammersborg torg. Som regel er det lettest å finne ledig plass utenfor Deichman.
(1 minutt)

 

Parkere bilen

Nærmeste parkeringshus er Sentrum P-hus (tidligere Ibsen) med innkjøring direkte fra
Ring 1. Når du kommer ut av P-huset, følger du Teatergata oppover, krysser Akersgata og går opp mot hovedinngangen til Deichmanske bibliotek. Da ser du bygningen vår med den store klokken på fasaden rett foran deg. (5 minutter)

 

Levere varer

For varelevering av tyngre ting er det vareheis fra gårdsplassen med innkjøring fra Hammersborg torg. Ønsker du å bruke vareheisen, må du ringe oss slik at vi kan låse opp for deg.

 

Asbjørg Næss

asbjorg.nass@civitas.no

+47 959 91 289

 

Eivind Orre

eivind.orre@civitas.no

+47 908 57 531

 

Eivind Selvig

eivind.selvig@civitas.no

+47 920 86 798

 

Elin Enlid

elin.enlid@civitas.no

+47 901 32 348

 

Erik Berge

erik.berge@civitas.no

+47 951 23 104

 

Jomar Lygre Langeland

jomar.langeland@civitas.no

+47 976 01 097

 

Marit Øhrn Langslet

marit.langslet@civitas.no

+47 934 86 304

 

Gaute Taarneby

gaute.taarneby@civitas.no

+47 932 43 136

 

Njål Arge

njal.arge@civitas.no

+47 954 31 660

 

Olav Fosli

olav.fosli@civitas.no

+47 958 87 554

 

Ole Falk Frederiksen

ole.falk.frederiksen@civitas.no

+47 917 26 417

 

Reidun Rimberg

reidun.rimberg@civitas.no

+47 977 51 608

 

Rolv Lea

rolv.lea@civitas.no

+47 408 57 170

 

Rune Opheim

rune.opheim@civitas.no

+47 915 83 199

 

Tine Aagesen

tine.aagesen@civitas.no

+47 984 21 173

 

Tone Færøvik

tone.faerovik@civitas.no

+47 905 36 643

 

Truls Lange

truls.lange@civitas.no

+47 934 59 626

Copyright © AS Civitas 2017

Daglig leder: Rolv Lea | Styreleder: Asbjørg Næss | Organisasjonsnummer: 858641012 MVA

Tekst, illustrasjoner og grafiske fremstillinger på nettsidene og i dokumenter er beskyttet etter lov om åndsverk og er Civitas’ eller den enkelte partners eiendom hvis ikke annet er opplyst. Materialet kan ikke benyttes til videre formidling eller bruk uten samtykke fra rettighetshaveren.